×
TermoModernizacje Sp. z o.o.

Nasza misja

Jesteśmy firmą, która swoją działalność skupia na kompleksowej obsłudze klientów w zakresie termomodernizacji budynków. Naszą misją jest dostarczenie fachowego doradztwa, kompleksowej pomocy w uzyskaniu dofinansowania oraz kompleksowej realizacji inwestycji zgodnie z założeniami z dotacji.

W TermoModernizacje Sp. z o.o. stawiamy na jakość i doświadczenie. Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz sprawdzone technologie gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

TermoModernizacje Sp. z o.o.

Twoje kompleksowe wsparcie w termomodernizacji budynku

 

Doświadczeni instalatorzy

 

Kompetentni doradcy

 

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

 

Sprawdzone technologie poparte certyfikatami

 

Wieloletnie gwarancje

Naszą domeną jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w przeprowadzeniu termomodernizacji i uzyskaniu dotacji na ten cel.

Zależy nam na wsparciu naszych klientów na każdym etapie współpracy, dlatego oferujemy fachowe doradztwo i konsultacje, aby pomóc wybrać najlepsze rozwiązania dla danego budynku.

Nasi specjaliści pomagają w uzyskaniu dofinansowania, co przyczynia się do obniżenia kosztów inwestycji.

To, co nas wyróżnia to w pełni kompleksowa obsługa. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Lider w branży termomodernizacji

Jako lider w dziedzinie termomodernizacji w Polsce dążymy do tego, aby nasza firma TermoModernizacje Sp. z o.o. była synonimem jakości i profesjonalizmu w branży.

Poprzez ciągły rozwój nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą oferować technologicznie i najbardziej efektywne sposoby na termomodernizację ich budynków.

Naszą domeną jest zapewnienie naszym klientom pełnego wsparcia i obsługi wszystkich procesów związanych z termomodernizacją i pozyskaniem finansowania z dotacji.

Poszukujesz kompleksowej obsługi od doradztwa, przez pomoc w uzyskaniu dofinansowania aż po realizację?

CHCIAŁBYŚ Z NAMI POROZMAWIAĆ, MASZ PYTANIA ODNOŚNIE MOŻLIWOŚCI TERMOMODERNIZACJI NIERUCHOMOŚCI?

ZOSTAW KONTAKT A ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE.
    Dodatkowo jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać w przyszłości od Spółki TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża treści marketingowe, informacje handlowe zawierające informacje o produktach i usługach Spółki na Państwa adres e-mail, numer telefonu prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża treści marketingowych oraz informacji handlowych dotyczących produktów i usług Spółki:
    Administratorem danych osobowych jest spółka TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża. Dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu, udzielenia odpowiedzi na zadane zapytania, w tym w przypadku zainteresowania przedstawienia oferty oraz podjęcia działań zmierzających do nawiązania współpracy, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody również w celach marketingowych. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.