×

Kontakt

Chcesz uzyskać środki na termomodernizację?
Poszukujesz kompetentnej firmy, która w jednym miejscu zapewni Ci:

  • fachowe doradztwo,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania,
  • kompleksową realizację,
  • wsparcie posprzedażowe.

Zainteresowany?
Zadzwoń 666 708 090 poniedziałek - piątek 8:00-16:00 lub napisz do nas e-mail (24h)

Poszukujesz kompleksowej obsługi od doradztwa, przez pomoc w uzyskaniu dofinansowania aż po realizację?

CHCIAŁBYŚ Z NAMI POROZMAWIAĆ, MASZ PYTANIA ODNOŚNIE MOŻLIWOŚCI TERMOMODERNIZACJI NIERUCHOMOŚCI?

ZOSTAW KONTAKT A ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE.
    Dodatkowo jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać w przyszłości od Spółki TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża treści marketingowe, informacje handlowe zawierające informacje o produktach i usługach Spółki na Państwa adres e-mail, numer telefonu prosimy o wyrażenie poniższej zgody. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża treści marketingowych oraz informacji handlowych dotyczących produktów i usług Spółki:
    Administratorem danych osobowych jest spółka TERMOMODERNIZACJE Sp. z o.o. ul. Poznańska 90, 18-400 Łomża. Dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu, udzielenia odpowiedzi na zadane zapytania, w tym w przypadku zainteresowania przedstawienia oferty oraz podjęcia działań zmierzających do nawiązania współpracy, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody również w celach marketingowych. Więcej informacji dot. przetwarzania danych oraz przysługujących praw znajduję się tutaj.